Hostel

Hostel

A hostel

Tegnap már majdnem elaludtam, mikor beállított Diogo a szobába. Portoból érkezett a gépe este 11kor. Elmondása szerint mindenféle vizuális dologgal és grafikával foglalkozik. Kiderült, hogy ő is a Marmara Egyetemen fog tanulni. Mikor rákérdeztem, hogy VJ-e akkor beállított a szobába Tomás, aki szintén egy késői géppel érkezett Spanyolországból. Vele spanyolul beszéltem, ami félálomban is igen jól hangzik. Csávókám akkor nézett nagyot, amikor a második mondata után kitaláltam, hogy Zaragozai kiejtése van. Máig nem érti honnan tudtam egyből.

A hostelben egész jó a reggeli, felvágott és sajt van fehér kenyérrel, ugye ezt mi magyarok is így szeretjük. A török tea igen erős, 2 cukorral ajánlom.

Güle Güle